KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 12733022

nr 1273 3022

Dieter Kunz

(f. 1942), Sverige

Blyerts, "Lotsgatan 1-9". Utställd på Liljevalchs konsthall 1974. Signerad, daterad -74, ca 49x69 cm

Dieter Kunz, svensk konstnär född 1942.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 september 2019
kl 19:16:46

2/9 00:19:43 1      Vinnande bud

Dieter Kunz

Läs mer om Dieter Kunz